Senátor Ing. Ivo Bárek

Ing. Ivo Bárek

senátor

Na životní prostředí se nesmí zapomínat

Narodil jsem se v roce 1962, žiji ve Vyškově, jsem ženatý a mám dvě děti a tři vnoučata.

Do ČSSD jsem vstoupil v roce 2010. Než jsem ve svých čtyřiceti letech vstoupil do vysoké politiky mandátem v Senátu Parlamentu České republiky, zastával v letech 1999-2002 funkci přednosty Okresního úřadu ve Vyškově, kde jedna z jeho priorit bylo úspěšné zahájení rekonstrukce okresní nemocnice ve Vyškově.

Nyní jsem vyškovským zastupitelem a také senátorem volebního obvodu č. 57 Vyškov. V Senátu zastávám funkci předsedy Mandátového a imunitního výboru, jsem také členem Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí, místopředsedou Stálé komise VODA-SUCHO a členem stálé delegace PČR do Meziparlamentní unie.

 

 

 

 

ČSSD je ve vedení Jihomoravského kraje dvanáct let. V kampani chce připomenout úspěchy a představit vizi pro další období

Sociální demokracie se již od roku 2008 podílí na správě Jihomoravského kraje. V předvolební kampani se chce strana profilovat jako tým lidí, který úzce spolupracuje s úspěšnými starosty a místostarosty z komunálního prostředí, má s krajskou politikou dlouholeté zkušenosti a dokázal Jihomoravský kraj dostat z hlediska hospodaření na absolutní špičku v rámci České republiky.